Kjøpe Q8006RH4TP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | 800V |
|---|---|
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 1.3V |
| Triac Type: | Alternistor - Snubberless |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220 Non-Isolated Tab |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | Q8006RH4TP |
| Utvidet beskrivelse: | TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 6A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab |
| Beskrivelse: | TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO220 |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 6A |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 80A, 85A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 35mA |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 35mA |
| konfigurasjon: | Single |
| Email: | [email protected] |