Kjøpe QT60161-S med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsreferanse: | - |
|---|---|
| Spenning - Forsyning: | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 44-TQFP (10x10) |
| Serie: | QMatrix™ |
| Oppløsning (bit): | 10, 16 b |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 44-TQFP |
| Andre navn: | QT60161S |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | QT60161-S |
| Interface: | SPI |
| Utvidet beskrivelse: | Touchscreen Controller 10, 16 bit SPI Interface 44-TQFP (10x10) |
| Beskrivelse: | SENSOR IC MTRX TOUCH16KEY 44TQFP |
| Strøm - Forsyning: | 25mA |
| Email: | [email protected] |