Kjøpe QXK2J683KTP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 630V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 250V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.728" L x 0.228" W (18.50mm x 5.80mm) |
| Serie: | QXK |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 493-3548 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | QXK2J683KTP |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.492" (12.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.068µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD |
| kapasitans: | 0.068µF |