Kjøpe R6201240XXOO med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.5V @ 800A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 1200V (1.2kV) |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-200AA, R62 |
| Hastighet: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 9µs |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-200AA, A-PUK |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | R6201240XXOO |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 1200V (1.2kV) 400A Chassis Mount DO-200AA, R62 |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE MODULE 1.2KV 400A DO200AA |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 50mA @ 1200V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 400A |