Kjøpe RA201436XX med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.15V @ 3000A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 1400V (1.4kV) |
| Leverandør Enhetspakke: | Pow-R-Disc |
| Hastighet: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 22µs |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-200AD |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RA201436XX |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 1400V (1.4kV) 3600A Chassis Mount Pow-R-Disc |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE MODULE 1.4KV 3600A PWRDISC |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 200mA @ 1400V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 3600A |
| Kapasitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |