Kjøpe RE1206FRE07240RL med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±50ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 1206 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Serie: | RE |
| Motstand (ohm): | 240 |
| Strøm (Watts): | 0.25W, 1/4W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1206 (3216 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | RE1206FRE07240RL |
| Høyde - sittende (maks): | 0.026" (0.65mm) |
| Egenskaper: | Moisture Resistant |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 240 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 240 OHM 1% 1/4W 1206 |