Kjøpe RGE800 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 5s |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.480" L x 0.098" W (12.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | PolySwitch® |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 18 mOhm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 6 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | RGE800 |
| Lead Spacing: | 0.199" (5.05mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.820" (20.90mm) |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH RGE SERIES 8.0A HOLD |
| Nåværende - tur (det): | 13.6A |
| Nåværende - Maks: | 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 8A |
| godkjenninger: | - |
| Email: | [email protected] |