Kjøpe RH00530R00FE02 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±20ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) |
| Serie: | RH |
| Motstand (ohm): | 30 |
| Strøm (Watts): | 7.5W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Box |
| Andre navn: | RHRA-30 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 250°C |
| Monteringsfunksjon: | Flanges |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RH00530R00FE02 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | 0.335" (8.51mm) |
| Egenskaper: | Moisture Resistant |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 30 OHM 1% 7.5W |
| sammensetning: | Wirewound |
| Belegg, Boligtype: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |