Kjøpe RHS1V101MCN1GS med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 35V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | FPCAP, RHS |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 300mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 3A @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | 493-6628-2 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RHS1V101MCN1GS |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.354" (9.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 100µF ±20% 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 25 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V SMD |
| kapasitans: | 100µF |