Kjøpe RL110S-270M-RC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" (10.00mm) Height |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | RL110S |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 2.52MHz |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial - 4 Leads |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens varenummer: | RL110S-270M-RC |
| induktans: | 27µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.413" (10.50mm) |
| Frekvens - Test: | 2.52MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 12MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 27µH Shielded Wirewound Inductor 2.4A 45 mOhm Max Radial - 4 Leads |
| Beskrivelse: | FIXED IND 27UH 2.4A 45 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 45 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 2.4A |
| Nåværende - Metning: | - |
| Email: | [email protected] |