Kjøpe RL875S-152K-RC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.307" Dia (7.80mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | RL875S |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 110 @ 252kHz |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | RL875S152KRC |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RL875S-152K-RC |
| induktans: | 1.5mH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.295" (7.50mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 1.5MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 1.5mH Shielded Wirewound Inductor 190mA 4.5 Ohm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 1.5MH 190MA 4.5 OHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 4.5 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 190mA |
| Nåværende - Metning: | - |
| Email: | [email protected] |