Kjøpe RLB0608-100KL med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | RLB |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 60 @ 2.52MHz |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RLB0608-100KL |
| induktans: | 10µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.295" (7.50mm) |
| Frekvens - Test: | 2.52MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 20MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 10µH Unshielded Wirewound Inductor 550mA 450 mOhm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 10UH 550MA 450 MOHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 450 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 550mA |
| Nåværende - Metning: | - |
| Email: | [email protected] |