Kjøpe RLB0913-473K med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.335" Dia (8.50mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | RLB0913 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 20 @ 79.6kHz |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Vertical Cylinder |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RLB0913-473K |
| induktans: | 47mH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.492" (12.50mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 100kHz |
| Utvidet beskrivelse: | 47mH Unshielded Wirewound Inductor 55mA 99 Ohm Radial, Vertical Cylinder |
| Beskrivelse: | FIXED IND 47MH 55MA 99 OHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 99 Ohm |
| Nåværende vurdering: | 55mA |
| Nåværende - Metning: | 30mA |