Kjøpe RN55D2153FRE6 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | Axial |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) |
| Serie: | Military, MIL-R-10509/7, RN55 |
| Motstand (ohm): | 215k |
| Strøm (Watts): | 0.125W, 1/8W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Andre navn: | RN55D2153FRE6-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 175°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RN55D2153FRE6 |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 215k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film |
| Beskrivelse: | RES 215K OHM 1/8W 1% AXIAL |