Kjøpe RO 2B med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 920mV @ 1.5A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 800V |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Hastighet: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Andre navn: | RO 2B DK |
| Driftstemperatur - Kobling: | -40°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RO 2B |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 800V 1.2A Through Hole |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 800V 1.2A AXIAL |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 10µA @ 800V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 1.2A |
| Kapasitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |