Kjøpe RSN-100-50B med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±0.1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±15ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 6.000" L x 1.250" W (152.40mm x 31.75mm) |
| Serie: | RSN |
| Motstand (ohm): | 0.0005 |
| Strøm (Watts): | 5W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Rectangular Case |
| Andre navn: | 696-1757 |
| Driftstemperatur: | 30°C ~ 70°C |
| Monteringsfunksjon: | Flanges |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RSN-100-50B |
| Lead Style: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 1.380" (35.05mm) |
| Egenskaper: | Current Sense |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 0.0005 OHM 0.1% 5W |
| sammensetning: | Metal Element |
| Belegg, Boligtype: | - |
| Email: | [email protected] |