Kjøpe RT0402FRE0746R4L med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±50ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 0402 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serie: | RT |
| Motstand (ohm): | 46.4 |
| Strøm (Watts): | 0.063W, 1/16W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0402 (1005 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | RT0402FRE0746R4L |
| Høyde - sittende (maks): | 0.014" (0.35mm) |
| Egenskaper: | Moisture Resistant |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 46.4 Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 46.4 OHM 1% 1/16W 0402 |