RT0805WRE07124KL
RT0805WRE07124KL
Delenummer:
RT0805WRE07124KL
Produsent:
Yageo
Beskrivelse:
RES SMD 124K OHM 0.05% 1/8W 0805
Dataark:
RT0805WRE07124KL.pdf
Introduksjon
Kjøpe RT0805WRE07124KL med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Toleranse:±0.05%
Temperaturkoeffisient:±50ppm/°C
Leverandør Enhetspakke:0805
Størrelse / Dimensjon:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie:RT
Motstand (ohm):124k
Strøm (Watts):0.125W, 1/8W
emballasje:Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfelle:0805 (2012 Metric)
Driftstemperatur:-55°C ~ 155°C
Antall oppsigelser:2
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens varenummer:RT0805WRE07124KL
Høyde - sittende (maks):0.024" (0.60mm)
Egenskaper:Moisture Resistant
Strykprosent:-
Utvidet beskrivelse:124k Ohm ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thin Film
Beskrivelse:RES SMD 124K OHM 0.05% 1/8W 0805