Kjøpe RT8251GQW med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 0.8V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | 15V |
| Spenning - Inngang (Min): | 4.75V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 24V |
| topologi: | Buck |
| Synkron Likner: | No |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-WQFN (3x3) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | Adjustable |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive |
| Andre navn: | 1028-1043-2 RT8251GQW-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RT8251GQW |
| Funksjon: | Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 570kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 5A 16-WFQFN Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK ADJ 5A 16WQFN |
| Strøm - Utgang: | 5A |
| Email: | [email protected] |