Kjøpe RT9269GE med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 2.5V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 6V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Switched Capacitor (Charge Pump) |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-6 |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-6 |
| Driftstemperatur: | - |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | RT9269GE |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 500kHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) 2.5A (Switch) SOT-23-6 |
| dimming: | - |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER RGLTR 2.5A SOT23-6 |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 2.5A (Switch) |
| applikasjoner: | Backlight |
| Email: | [email protected] |