Kjøpe RW1S0BAR039F med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | SMD J-Lead, Pedestal |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm) |
| Serie: | RW |
| Motstand (ohm): | 0.039 |
| Strøm (Watts): | 1W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 2512 J-Lead |
| Andre navn: | RW1S0BAR039FBK |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RW1S0BAR039F |
| Høyde - sittende (maks): | 0.141" (3.58mm) |
| Egenskaper: | Current Sense |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.039 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound |
| Beskrivelse: | RES SMD 0.039 OHM 1% 1W J LEAD |
| sammensetning: | Wirewound |
| Email: | [email protected] |