Kjøpe RXE010S med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 60V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 4s |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.291" Dia x 0.120" W (7.40mm x 3.00mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RXE |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 7.5 Ohm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 2.5 Ohm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Andre navn: | RXE010-S RXE010-S-ND |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | RXE010S |
| Lead Spacing: | 0.199" (5.05mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.457" (11.60mm) |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH RXE SERIES 0.50A .3" |
| Nåværende - tur (det): | 200mA |
| Nåværende - Maks: | 40A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 100mA |
| godkjenninger: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |