Kjøpe RXEF135 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 72V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 9.6s |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.571" Dia x 0.118" W (14.50mm x 3.00mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RXEF |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 300 mOhm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 120 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Andre navn: | RF2640-000 RXEF135HF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RXEF135 |
| Lead Spacing: | 0.199" (5.05mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.752" (19.10mm) |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 72V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH PTC RESET 1.35A |
| Nåværende - tur (det): | 2.7A |
| Nåværende - Maks: | 40A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 1.35A |
| godkjenninger: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |