Kjøpe S14100035 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Toroidal |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.772" L x 0.906" W (45.00mm x 23.00mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | WE-LCB |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | 732-7167 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Powdered Iron |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | S14100035 |
| induktans: | 307µH |
| Høyde - sittende (maks): | 1.654" (42.00mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 307µH Unshielded Toroidal Inductor 7A 65 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 307UH 7A 65 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 65 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 7A |
| Nåværende - Metning: | - |
| Email: | [email protected] |