Kjøpe S1901-46R med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning: | - |
|---|---|
| Oppsigelsesstil: | Solder Lug |
| Serie: | S1901R, EZ BoardWare |
| Andre navn: | 952-1575-6 |
| orientering: | - |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | PCB, Horizontal |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | S1901-46R |
| Fuseholder Type: | Clip |
| Sikringstype: | Blade |
| Sikringsstørrelse: | Mini ATO, ATC |
| For bruk med / relaterte produkter: | MINI ATC, MINI ATO |
| Utvidet beskrivelse: | Fuse Clip 15A 1 Circuit Blade PCB, Horizontal |
| Beskrivelse: | FUSE CLIP BLADE 15A PCB |
| Nåværende vurdering: | 15A |
| Kontaktmateriale: | Brass |
| Kontakt Avslutt: | Brass |
| Email: | [email protected] |