Kjøpe S2004DS2RP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - På tilstand (Vtm) (Maks): | 1.6V |
|---|---|
| Spenning - Off State: | 200V |
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 800mV |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-252, (D-Pak) |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Sensitive Gate |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andre navn: | S2004DS2 RP S2004DS2TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 110°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | S2004DS2RP |
| Utvidet beskrivelse: | SCR 200V 4A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak) |
| Beskrivelse: | SCR SENS 200V 4A SMT TO-252AA |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 4A |
| Nåværende - På Stat (Det (AV)) (Maks): | 2.5A |
| Nåværende - Off State (Maks): | 2µA |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 25A, 30A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 6mA |