Kjøpe S2EB-6V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 4.2 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 0.6 VDC |
| Oppsigelsesstil: | PC Pin |
| Bryter spenning: | 250VAC, 48VDC - Max |
| Serie: | S |
| Frigjør tid: | 10ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Tube |
| Andre navn: | 255-3450 S2EB-6V-ND S2EB6V |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 65°C |
| Bruk tid: | 15ms |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Produsentens Standard Lead Time: | 19 Weeks |
| Produsentens varenummer: | S2EB-6V |
| Egenskaper: | Sealed - Amber |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay 4PST (2 Form A, 2 Form B) 6VDC Coil Through Hole |
| Beskrivelse: | RELAY GENERAL PURPOSE 4PST 4A 6V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 4A |
| Kontaktmateriale: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Kontakt skjema: | 4PST (2 Form A, 2 Form B) |
| Spolespenning: | 6VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 180 Ohms |
| Coil Power: | 200 mW |
| Coil Current: | 33.3mA |
| Email: | [email protected] |