Kjøpe S2S1RP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - På tilstand (Vtm) (Maks): | 1.7V |
|---|---|
| Spenning - Off State: | 200V |
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 800mV |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-214 (Compak) |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Sensitive Gate |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | DO-214AA, SMB (3 Leads), Compak |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 110°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | S2S1RP |
| Utvidet beskrivelse: | SCR 200V 800mA Sensitive Gate Surface Mount DO-214 (Compak) |
| Beskrivelse: | SCR SENS 200V 0.8A SMT |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 800mA |
| Nåværende - På Stat (Det (AV)) (Maks): | 510mA |
| Nåværende - Off State (Maks): | 1µA |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 16A, 20A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 5mA |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 12µA |
| Email: | [email protected] |