Kjøpe S4008RTP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - På tilstand (Vtm) (Maks): | 1.6V |
|---|---|
| Spenning - Off State: | 400V |
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 1.5V |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220AB-R |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Standard Recovery |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 |
| Andre navn: | F7299 S4008RTP-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | S4008RTP |
| Utvidet beskrivelse: | SCR 400V 8A Standard Recovery Through Hole TO-220AB-R |
| Beskrivelse: | SCR 400V 8A TO220 |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 8A |
| Nåværende - På Stat (Det (AV)) (Maks): | 5.1A |
| Nåværende - Off State (Maks): | 10µA |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 83A, 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 30mA |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 15mA |