Kjøpe S6006LS2 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - På tilstand (Vtm) (Maks): | 1.6V |
|---|---|
| Spenning - Off State: | 600V |
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 800mV |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220 Isolated Tab |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Sensitive Gate |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 Isolated Tab |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 110°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | S6006LS2 |
| Utvidet beskrivelse: | SCR 600V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Isolated Tab |
| Beskrivelse: | SCR SENS GATE 600V 6A ISO TO-220 |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 6A |
| Nåværende - På Stat (Det (AV)) (Maks): | 3.8A |
| Nåværende - Off State (Maks): | 5µA |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 83A, 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 6mA |