Kjøpe SA303-IHZ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spenning - Last: | 8.3 V ~ 60 V |
| Teknologi: | DMOS |
| Leverandør Enhetspakke: | 64-PowerQFP |
| Serie: | Apex Precision Power® |
| Rds On (Typ): | 400 mOhm |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 64-PowerQFP |
| Utgangskonfigurasjon: | Half Bridge (3) |
| Andre navn: | 598-1784 598-2092 598-2092-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | SA303-IHZ |
| Lastetype: | Inductive |
| Interface: | PWM |
| Egenskaper: | - |
| Feilbeskyttelse: | Current Limiting, Over Temperature, Shoot-Through, UVLO |
| Utvidet beskrivelse: | Half Bridge (3) Driver DC Motors, General Purpose, Solenoids DMOS 64-PowerQFP |
| Beskrivelse: | IC MOTOR DRIVER PWM 64QFP |
| Nåværende - Peak Output: | 10A |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 3A |
| applikasjoner: | DC Motors, General Purpose, Solenoids |
| Email: | [email protected] |