Kjøpe SB350-T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 740mV @ 3A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 50V |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-201AD |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | DO-201AD, Axial |
| Andre navn: | SB350-T-ND SB350-TDITR SB350T |
| Driftstemperatur - Kobling: | -65°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SB350-T |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Schottky 50V 3A Through Hole DO-201AD |
| Diodetype: | Schottky |
| Beskrivelse: | DIODE SCHOTTKY 50V 3A DO201AD |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 500µA @ 50V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 3A |
| Kapasitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |