Kjøpe SC-05-50J med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 250V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 250V |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.339" L x 0.906" W (34.00mm x 23.00mm) |
| Serie: | SC |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Vertical, 4 PC Pin |
| Andre navn: | 399-10653 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 120°C |
| Antall linjer: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SC-05-50J |
| Induktans @ Frekvens: | 5mH @ 100kHz |
| Impedans @ Frekvens: | - |
| Høyde (maks): | 1.299" (33.00mm) |
| Filter Type: | Power Line |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 5mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 4A DCR 80 mOhm |
| Beskrivelse: | COMMON MODE CHOKE 5MH 4A 2LN TH |
| DC-motstand (DCR) (maks): | 80 mOhm |
| Nåværende vurdering (Maks): | 4A |
| godkjenninger: | - |
| Email: | [email protected] |