Kjøpe SCH114-331 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | SCH114 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SCH114-331 |
| induktans: | 330µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.193" (4.90mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 330µH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 1.22 Ohm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 330UH 560MA 1.22 OHM |
| DC-motstand (DCR): | 1.22 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 560mA |
| Nåværende - Metning: | 700mA |