Kjøpe SDR0604-270YL med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±15% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | SDR0604 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 28 @ 2.52MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SDR0604-270YL-ND SDR0604270YL |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SDR0604-270YL |
| induktans: | 27µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.189" (4.80mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 14MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 27µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 220 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 27UH 1A 220 MOHM SMD |
| DC-motstand (DCR): | 220 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 1A |
| Nåværende - Metning: | 1.3A |
| Email: | [email protected] |