Kjøpe SF10FG-B med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.3V @ 1A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 300V |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-41 |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 40ns |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Driftstemperatur - Kobling: | -65°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | SF10FG-B |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 300V 1A Through Hole DO-41 |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 300V 1A AXIAL |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 10µA @ 300V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 1A |
| Kapasitans @ Vr, F: | 75pF @ 4V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |