Kjøpe SG109T-JAN med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 5.09V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 7 V ~ 25 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-39 |
| Serie: | Military, MIL-STD-883 |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-205AD, TO-39-3 Metal Can |
| Andre navn: | 1259-1165 1259-1165-MIL M38510/10701BXA |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | SG109T-JAN |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 5.09V 1A TO-39 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 5.09V 1A TO-39 |
| Strøm - Utgang: | 1A |
| Nåværende - Grense (Min): | - |
| Email: | [email protected] |