Kjøpe SG345 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±10% |
|---|---|
| Serie: | SURGE-GARD™ |
| R @ Current: | 1 Ohm |
| R 25 ° C: | 60 Ohm |
| emballasje: | Bulk |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SG345 |
| Lead Spacing: | 0.310" (7.87mm) |
| Utvidet beskrivelse: | Inrush Current Limiter 60 Ohm Ohm ±10% 0.6" (15mm) |
| Diameter: | 0.6" (15mm) |
| Beskrivelse: | ICL 60 OHM 1.5A |
| Strøm - Stabil tilstand Maks: | 1.5A |
| godkjenninger: | CSA, UL |
| Email: | [email protected] |