Kjøpe SL1024B420RF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - DC Spark Over (Nom): | 420V |
|---|---|
| Toleranse: | - |
| Serie: | SL1024B |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) |
| Antall polakker: | 3 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | SL1024B420RF |
| Impulsutladningstrøm (8 / 20μs): | 20000A (20kA) |
| Feil kort: | Yes |
| Utvidet beskrivelse: | Gas Discharge Tube 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole |
| Beskrivelse: | GDT 420V 20KA T/H FAIL SHORT |
| Email: | [email protected] |