Kjøpe SL22 14005 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±25% |
|---|---|
| Serie: | SL22 |
| R @ Current: | 0.12 Ohm |
| R 25 ° C: | 14 Ohm |
| emballasje: | Bulk |
| Andre navn: | 570-1038 SL2214005 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SL22 14005 |
| Lead Spacing: | 0.307" (7.80mm) |
| Utvidet beskrivelse: | Inrush Current Limiter 14 Ohm Ohm ±25% 0.866" (22mm) |
| Diameter: | 0.866" (22mm) |
| Beskrivelse: | ICL 14 OHM 25% 5A 22MM |
| Strøm - Stabil tilstand Maks: | 5A |
| godkjenninger: | - |
| Email: | [email protected] |