Kjøpe SM108035005FE med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 2.080" L x 0.100" W (52.83mm x 2.54mm) |
| Serie: | Slim-Mox |
| Motstand (ohm): | 50M |
| Strøm (Watts): | 2.5W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | SM108035005FE-ND SM108FE-50M |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 110°C |
| Produsentens varenummer: | SM108035005FE |
| Høyde - sittende (maks): | 0.340" (8.64mm) |
| Egenskaper: | Non-Inductive |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 50M Ohm ±1% 2.5W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film |
| Beskrivelse: | RES 50M OHM 2.5W 1% RADIAL |