Kjøpe SMA4030 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 100V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 1.5V @ 3mA, 1.5A |
| Transistor Type: | 4 NPN Darlington (Quad) |
| Leverandør Enhetspakke: | 12-SIP |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 4W |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 12-SIP, Exposed Tab |
| Andre navn: | SMA4030 DK |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SMA4030 |
| Frekvens - Overgang: | 40MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor Array 4 NPN Darlington (Quad) 100V 3A 40MHz 4W Through Hole 12-SIP |
| Beskrivelse: | TRANS 4NPN DARL 100V 3A 12-SIP |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 2000 @ 1.5A, 4V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 10µA (ICBO) |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 3A |
| Email: | [email protected] |