Kjøpe SMD1210P005TFA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 30V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 1.5s |
| Tykkelse (Maks): | 0.039" (1.00mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, SMD1210 |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 50 Ohm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 3.6 Ohm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1210 (3225 Metric), Concave |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | SMD1210P005TFA |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave |
| Beskrivelse: | FUSE RESETTABLE 50MA 30V 1210 |
| Nåværende - tur (det): | 150mA |
| Nåværende - Maks: | 10A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 50mA |
| godkjenninger: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |