Kjøpe SMP50-130 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | 130V |
|---|---|
| Spenning - Breakover: | 173V |
| Serie: | SMP, TRISIL™ |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | DO-214AC, SMA |
| Andre navn: | 497-6525-2 SMP50-130-ND SMP50130 |
| Antall elementer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | SMP50-130 |
| Beskrivelse: | TRISIL 130V BIDIRECT SMA |
| Strøm - Peak Pulse (8 / 20μs): | 150A |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 50A |
| Nåværende - Hold (Ih): | 150mA |
| kapasitans: | 30pF |
| Email: | [email protected] |