Kjøpe SN10501DGK med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 8-VSSOP |
| Slew Rate: | 900 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Andre navn: | 296-16654-5 |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN10501DGK |
| Beskrivelse: | IC VIDEO AMP R-R SNGL HS 8VSSOP |
| Strøm - Forsyning: | 14mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 100mA |
| applikasjoner: | Voltage Feedback |
| -3db Båndbredde: | 170MHz |
| Email: | [email protected] |