Kjøpe SN65C1168N med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-PDIP |
| Serie: | - |
| Mottaker Hysterese: | 60mV |
| protokoll: | RS422, RS485 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andre navn: | SN65C1168NE4 SN65C1168NE4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall drivere / mottakere: | 2/2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN65C1168N |
| Utvidet beskrivelse: | 2/2 Transceiver Full RS422, RS485 16-PDIP |
| duplex: | Full |
| Beskrivelse: | IC DIFF DVR/RCVR DUAL 16-DIP |
| Datahastighet: | - |
| Email: | [email protected] |