Kjøpe SN65LVDS18DRFR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-WSON (2x2) |
| Signalkondisjonering: | - |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Produksjon: | LVDS |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | SN65LVDS18DRFR |
| Input: | PECL |
| Utvidet beskrivelse: | Buffer, ReDriver 1 Channel 2Gbps 8-WSON (2x2) |
| Beskrivelse: | IC REDRIVER 1CH 2GBPS 8WSON |
| Forsinkelsestid: | 460ps |
| Datahastighet (maks): | 2Gbps |
| Strøm - Forsyning: | 30mA |
| Kapasitans - Input: | - |
| applikasjoner: | - |
| Email: | [email protected] |