Kjøpe SN65LVDS22PWR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, Multiplexer |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-TSSOP |
| Signalkondisjonering: | - |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Produksjon: | LVDS |
| Andre navn: | SN65LVDS22PWRG4 SN65LVDS22PWRG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 1 x 2:2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN65LVDS22PWR |
| Input: | LVDS |
| Utvidet beskrivelse: | Buffer, Multiplexer 1 x 2:2 Channel 250Mbps 16-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC MULTIPLEXER 1CH 16TSSOP |
| Forsinkelsestid: | 4.0ns |
| Datahastighet (maks): | 250Mbps |
| Strøm - Forsyning: | 13mA |
| Kapasitans - Input: | 3pF |
| applikasjoner: | - |
| Email: | [email protected] |