Kjøpe SN65LVDS96DGGR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 48-TSSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Utgangstype: | LVTTL |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 21 |
| Antall innganger: | 3 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN65LVDS96DGGR |
| Inngangstype: | LVDS |
| Funksjon: | Deserializer |
| Utvidet beskrivelse: | 1.428Gbps Deserializer 3 Input 21 Output 48-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC LVDS SERDES RECEIVER 48-TSSOP |
| Datahastighet: | 1.428Gbps |
| Email: | [email protected] |