Kjøpe SN65LVPE512RGER med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverandør Enhetspakke: | 24-VQFN (4x4) |
| Signalkondisjonering: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Produksjon: | CML |
| Andre navn: | 296-40533-2 SN65LVPE512RGER-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN65LVPE512RGER |
| Input: | CML |
| Utvidet beskrivelse: | Buffer, ReDriver 2 Channel 5Gbps 24-VQFN (4x4) |
| Beskrivelse: | IC REDRIVER USB 3.0 2CH 24VQFN |
| Forsinkelsestid: | 305ps |
| Datahastighet (maks): | 5Gbps |
| Strøm - Forsyning: | 100mA |
| Kapasitans - Input: | 1.25pF |
| applikasjoner: | USB 3.0 |
| Email: | [email protected] |